Önder Mühendislik San. Tic. A.Ş.

1974 yılında kurulan şirketimiz,1986 yılından beri Türkiye temsilciliğini yürütmekte olduğu Alman G. KROMSCHRÖDER AG firması ile birlikte; Sanayi fırın ve tesislerinin gaz yakma sistemlerinin, Sıvı ve katı yakıtlı tesislerin gaz yakma dönüşümünün gaz basınç düşürme ve ölçme istasyonlarının projelendirilmesi, satışı, montajı ve çalıştırılması konularında hizmet vermektedir. KROMSCHRÖDER imalatı olan tüm armatürler İzmit stoklarımızdan kısa sürede teslim edilir.

Bütün cihazlarımız için yedek parça ve tamir takımı mevcuttur. Talebiniz halinde sistemleriniz projelendirilir, malzeme temininin yanısıra ön montaj, yerinde montaj, devreye alma ve eleman eğitimleriniz şirketimizin deneyimli elemanları tarafından yapılır. Firmamız İzmit Merkez Büro olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat teklifi talepleriniz ve teknik sorularınız için ofisimize başvurabilirsiniz.

project-slider-image

Misyonumuz - Vizyonumuz

Doğalgazın üretim ve ısınma için tüketildiği her yerde, en yüksek verimin alınması ve tam güvenliğin sağlanması şirketimizin esasıdır. Bu şekilde sanayicimizin rekabet gücüne güç katmayı, ülkemizin ekonomisine destek olmayı ve çocuklarımıza temiz bir hava bırakmayı görev biliyoruz. Dünyanın en modern gaz yakma, güvenlik ve regülasyon sistemlerini müşterilerimize işte bu yüzden gurur ve heyecanla sunuyoruz.